Przedszkolaki z naszej paki

Dbamy o przyjazną i ciepłą atmosferę, tak by najmłodsi mogli czuć się tu swobodnie i bezpiecznie. Budynek przedszkolny usytuowany jest w miejscu cichym i spokojnym, z dala od spalin oraz zgiełku ulic. Zielona okolica sprawia, że czas spędzany w przedszkolu to dla dzieci prawdziwa frajda, umożliwiająca gry i zabawy na świeżym powietrzu. Przedszkole wyposażone jest w przestronne sale dydaktyczne, każda zaopatrzona w łazienkę dostosowaną do wzrostu dzieci. Oprócz dużego placu zabaw, w razie niepogody dzieci mają możliwość gier i zabaw w specjalnej sali przystosowanej do zabaw zręcznościowych i gimnastyki. Przedszkole posiada także pracownie przeznaczone do nauki języków obcych, zajęć muzycznych oraz plastycznych.

W przedszkolu zapewniamy dzieciom wszechstronny rozwój, pomagamy dzieciom poznawać siebie oraz wspieramy ich w odkrywaniu swoich mocnych i słabych stron. Kładziemy duży nacisk na samorealizację, zachęcając dzieci do udziału w zabawach zarówno ruchowych jak i intelektualnych. Każde dziecko traktujemy w sposób indywidualny, pozwalając mu na aktywność dostosowaną do jego własnych predyspozycji. Zapewniamy dzieciom naukę języka angielskiego, który w sprawny sposób łączymy z zabawą. Dodatkowo najmłodsi często uczestniczą w organizowanych przez przedszkole wycieczkach, poznając w ten sposób świat roślin i zwierząt. Posiłki przygotowywane w przedszkolu są zawsze świeże, smaczne oraz atrakcyjne dla dzieci, uwzględniając ewentualne alergie oraz nietolerancje pokarmowe. W razie konieczności przedszkole gwarantuje opiekę logopedy, psychologa oraz fizjoterapeuty.