Obłoczek

Posiada ono wszelkie niezbędne zezwolenia oraz pozytywne opinie, czyniąc je w ten sposób miejscem pewnym i godnym zaufania. Robimy wszystko, aby dać dzieciom wszelkie możliwości do poznawania oraz rozwijania swoich indywidualnych talentów oraz umiejętności. Poprzez zabawę uczymy dzieci samodzielności oraz właściwych kontaktów z rówieśnikami. Pomagamy w odkrywaniu i poznawaniu świata, rozbudzamy ciekawość oraz kreatywne myślenie. Wszystkie zajęcia przeprowadzane w przedszkolu są dopasowane do możliwości oraz zainteresowań naszych dzieci, równocześnie przygotowując je do dalszej nauki w szkole.

Nasze przedszkole zatrudnia tylko najlepszych profesjonalistów. Ludzi dla których praca z dziećmi to prawdziwa pasja i powołanie. Nasz kadra to ludzie młodzi, kreatywni, pełni entuzjazmu oraz chęci do działania. Stwarzamy przyjazne warunki oraz miłą i ciepłą atmosferę, która to jest niezbędna to prawidłowego rozwoju. Dbamy, by każde dziecko traktowane było w sposób indywidualny, troszcząc się o jego potrzeby fizyczne oraz psychiczne.