Krasnoludki

Nasi pracownicy składa się wyłącznie z ludzi ciepłych i przyjaźnie nastawionych. Zapewniają oni dzieciom profesjonalną opiekę, a w razie konieczności także pomoc psychologiczną oraz logopedyczną. Każde dziecko rozwija się we właściwym sobie tempie, dlatego dbamy, by każde z nich traktowane było w sposób indywidualny i wyjątkowy. Wykorzystywane przez nas programy nauczania, bazują na najnowszych osiągnięciach dydaktyki, przykładając szczególną uwagę na rozwój zainteresowań oraz uzdolnień, a także dbając o zapewnienie każdemu z dzieci odpowiedniego poczucia własnej wartości, rozbudzaniu kreatywnego myślenia oraz optymistycznego spojrzenia na świat.

Robimy wszystko, aby poprzez proces zabawy dzieci jak najlepiej poznawały świat, kształciły swoje umiejętności oraz zdobywały nową wiedzę. W przedszkolu odbywają się zajęcia z zakresu artystycznego oraz przyrodniczego, pomagające dzieciom w odkrywaniu swoich pasji oraz zainteresowań. Uczymy najmłodszych zarówno reguł życia społecznego jak i liter oraz cyfr. Przekazywana przez nas wiedza ma charakter interdyscyplinarny. Dużą wagę przykładamy do nauki samodzielności. Dzieci pod czujnym okiem wychowawcy same jedzą, sprzątają, korzystają z toalety i ubierają się. Do dyspozycji przedszkolaków przeznaczony jest także duży ogród, umożliwiający gry i zabawy na świeżym powietrzu, dbając w ten sposób o aktywność fizyczną najmłodszych.